درباره «وال سفید»

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی وال سفید در سال۱۳۹۸و با برنامه‌ریزی و اجرای تورهای فرهنگی دور اروپا راه‌اندازی شد. در سال‌های نخست محوریت خدمات وال سفید در همین حوزه و با تأکید بر اجرای تورهای فرهنگی به ویژه برای دانشجویان و اساتید دانشگاه بود. لیکن با هدف توسعه‌ی گستره‌ی خدمات و پاسخ به نیاز متقاضیان، به‌تدریج تنوع بیشتری از تورها و خدمات به محصولات این شرکت اضافه شد و در حال حاضر، با توجه به اخذ نمایندگی‌های بین‌المللی مختلف و قابلیت عرضه‌ی محصولات متنوع گردشگری که به شرح ذیل می‌آید، به جایگاهی درمیان مخاطبان و همکاران صنعت گردشگری رسیده‌است.

خلاصه‌ای از سوابق فعالیت‌ها و خدمات وال سفید

  1. دارای مجوز بند الف و عضو انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی (IATA) که امکان رزرو و فروش کلیه‌ی خطوط هوایی بین‌المللی را هم به صورت حضوری و هم از طریق وب‌سایت وال سفید فراهم کرده‌ است.
  2. دارای مجوز بند ب و عضو انجمن های صنفی گردشگری و جامعه تور گردانان ایران و همچنین دارای لوح JATA میباشد که فرصت برنامه‌ریزی، فروش و اجرای تور به مقاصد مختلف را مهیا نموده و درحال‌حاضر این شرکت در زمینه‌ی تورهای خروجی به‌ویژه به مقصد کشورهای اروپایی، آمریکای لاتین، ژاپن و کره‌ی جنوبی پیشتاز است.
  3. با بهره‌گیری از سیستم‌های متفاوت رزرو هتل و مقایسه‌و اخذ بهترین قیمت، همراه با دانش و تجربه‌ی پرسنل که در مقام مشاور سفر، امکانات مختلف را بررسی و به مسافر معرفی می‌کنند، واحد تورهای انفرادی و رزرواسیون هتل این مجموعه توانسته درکنار سفرهای گروهی، فرصت سفر انفرادی را نیز برای مخاطبان فراهم نماید.
  4. از سال شروع فعالیت، واحد تورهای نمایشگاهی با هدف ارائه‌ی خدمات انفرادی و گروهی به آن دسته از مسافرانی که هدفشان از سفر، شرکت در نمایشگاه، کنگره، ملاقات تجاری و … است تشکیل گردید..
  5. در سال‌های اخیر و با توسعه‌ی خدمات آنلاین،وال سفید تسهیلات فروش آنلاین خدمات و محصولات خود را به سایت شرکت اضافه کرده و در حال حاضر خرید بلیت کلیه‌ی پروازهای داخلی و بین‌المللی، بیمه‌ی مسافرتی و تور خروجی در سایت وال سفید امکان‌پذیر است. لازم به توضیح است که سایر خدمات این شرکت نیز به زودی در وب‌سایت وال سفید قابل خرید خواهند بود.
  6. به منظور ارائه بهتر تسهیلات به مشتریان شرکتی، بخش امور شرکتهای وال سفید آماده ارائه خدمات از قبیل عقد قرارداد همکاری، راهنمایی و ایجاد پل ارتباطی بین شرکت‌ها و بخش‌های مختلف وال سفید، عقد قرارداد با شرکت‌های هوایی به منظور استفاده از نرخ‌های ویژه جهت شرکت‌ها در صورت نیاز می‌باشد.

صاحب امتیاز نماد «وال سفید» مدیر عامل شرکت وال سفید، خانم فاطمه محمدی استانجین، است.